Дмитро Шенцев: Питання продажу земель сільгосппризначення має вирішуватися на референдумі

Дмитро Шенцев: Питання продажу земель сільгосппризначення має вирішуватися на референдумі

Народний депутат Дмитро Шенцев вважає, що правом власності на землю повинні володіти виключно громадяни України, а питання купівлі-продажу земель сільгосппризначення - вирішуватися на референдумі.

За словами політика, питання землі стало темою номер 1 для багатьох українців. «Люди стурбовані наміром влади зняти мораторій з її продажу і створити в країні ринок землі. Селяни розповідають про повний безлад в системі обліку земель, який веде до рейдерства та корупції. Хвилює людей і питання: кому дістануться землі після продажу? Чи не стануть українці найманцями на своїй землі, яку викуплять іноземні компанії? Адже це, по суті, призведе до вимирання українського села», - написав політик на своїй сторінці в Facebook.

За словами Шенцева, днями він отримав звернення від майже чотирьох тисяч виборців з проханням під час обговорення земельних питань у Верховній Раді врахувати позицію селян, а саме: виступити за цивілізоване, поетапне та прозоре введення обліку земель, за широке обговорення та винесення питання землі на всенародний референдум та за захист прав простих громадян-власників земельних ділянок.

«Наказ виборців виконую. З колегами ми розробили та внесли до Верховної Ради законопроект № 2178-8, в якому всі ці питання враховані. Ми наполягаємо на тому, щоб право власності на землю належало тільки громадянам України. Вважаємо обов'язковим винесення питання купівлі-продажу земель сільгосппризначення на референдум. І закликаємо депутатів розробити та прийняти законопроекти, які б підтримували розвиток фермерської діяльності в Україні», - підкреслив народний депутат.

11 жовтня 2019 14:16
'site2018:subscribe.form' is not a component