Дмитро Шенцев: Нинішня влада відірвана від народу і не знає реальних проблем українців

Дмитро Шенцев: Нинішня влада відірвана від народу і не знає реальних проблем українців

Погіршення економічного і політичного стану країни з кожним роком все глибше й глибше заганяє Україну в системну кризу. Влада не поспішає піднімати економіку, проводити якісні поліпшення в соціальній сфері. Тільки Олександр Вілкул з командою профільних фахівців ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зможуть повернути Україну на шлях розвитку. Про це заявив голова опозиціонерів Харківщини, народний депутат Дмитро Шенцев за підсумками зустрічей з виборцями Чугуєва.

За словами депутата, зустрічі з працівниками медицини, освіти і представниками соціальної сфери підтвердили, наскільки псевдодемократична «євроінтегрована» влада далека від свого народу. Можновладці або не знають, або ігнорують реальні проблеми українців. «Людей насамперед хвилює економічна і політична ситуація в країні, адже від цього безпосередньо залежить рівень життя кожного з них. Замість цього влада займається популізмом на гуманітарних питаннях», – заявив народний депутат.

Виборці розуміють, що економічна криза в країні продовжує розвиватися через те, що «реформи», які впроваджуються в усі сфери, спрямовані не на поліпшення рівня життя населення, а на можливість отримання прибутку самою владою.

Опозиціонер зазначив, що під час зустрічі люди одноголосно висловили необхідність реалізації програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху». «Люди розуміють, що дана програма містить конкретні та поетапні кроки, що дозволять Україні звернути з нинішнього згубного курсу та почати відновлення і розвиток всіх сфер держави. Люди думають про майбутнє і впевнені: єдина людина, яка здатна змінити ситуацію в країні, – Олександр Вілкул», – підкреслив Дмитро Шенцев.
22 березня 2019 17:07
'site2018:subscribe.form' is not a component