Дмитро Шенцев: Наш святий обов'язок – пам'ятати про тих, хто звільнив світ від фашизму

Дмитро Шенцев: Наш святий обов'язок – пам'ятати про тих, хто звільнив світ від фашизму

У Чугуївському районі відкрито два оновлених пам'ятника воїнам, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни. Лідер Харківської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат України Дмитро Шенцев відвідав село Тернова і селище Малинівка – саме в цих населених пунктах увічнили пам'ять героїв.

«19 червня ми відкрили пам'ятники героям Великої Вітчизняної війни в Малинівці й Терновій Чугуївського району. Це частина спеціальної програми, яка працює з початку моєї депутатської діяльності. Ми збираємо інформацію у сільських і селищних рад про всі меморіали, які потребують реставрації. Відновлюємо зруйновані та встановлюємо нові пам'ятники. Знаходимо поховання, іноді нам вдається й встановити особи загиблих воїнів», - розповів політик.

ВІн зазначив, що для нього це не тільки депутатська робота, а ще й дуже важлива особиста місія. «Я – син ветерана Великої Вітчизняної. Під час війни загинув мій дід, і я до сих пір не знаю, де його могила. Але вірю, що колись її знайдуть і встановлять на ній пам'ятний знак», – зазначив Дмитро Шенцев.

Опозиціонер підкреслив, що наш святий обов'язок – пам'ятати про тих, хто звільнив світ від фашизму та вчити цьому наших дітей. «Це наша історія, яка повинна бути увічнена. Вже не в перший раз провладні політики намагаються відібрати в нас наше героїчне минуле, руйнуючи пам'ятники, перейменовуючи населені пункти і проспекти. Перша хвиля перейменувань пройшла в Україні ще за часів Ющенка. Другу ми спостерігаємо зараз. Однак історію не знищити. Вона завжди з нами», – додав він.

«Харківська міськрада ухвалила рішення про повернення проспекту Жукова його споконвічного імені, і я пишаюся харків'янами, які добилися цього. Ми повинні шанувати і пам'ятати своїх героїв», – резюмував опозиціонер.

20 червня 2019 11:18
'site2018:subscribe.form' is not a component