Дмитро Шенцев: На прикладах славних вчинків партизан повинна виховуватися сучасна молодь

Дмитро Шенцев: На прикладах славних вчинків партизан повинна виховуватися сучасна молодь

Нинішнє та майбутні покоління українців не повинні забувати про подвиги партизанів Великої Вітчизняної війни, які своєю героїчною боротьбою з окупантом значно наблизили перемогу над нацизмом. Про це заявив народний депутат Дмитро Шенцев у своєму зверненні з нагоди Дня партизанської слави.

Він зазначив, що в цей день українці вшановують подвиг людей, які в роки війни не схилили голову перед загарбниками, а чинили їм активний опір.

«Діючи буквально під носом у нацистів, ризикуючи власним життям і життям своїх рідних, партизани знекровлювали ворога, допомагали частинам регулярної армії. Виникнувши в ряді випадків стихійно, в перші дні ворожого вторгнення, партизанський рух незабаром став згуртованою силою, яка чинила запеклий опір окупаційному режиму. У загони і бригади партизанського руху в Україні об'єднувалися десятки, сотні тисяч жителів міст і сіл. Ці люди зробили великий внесок у визволення Батьківщини і загальну Перемогу над нацизмом», - зазначив політик.

Дмитро Шенцев побажав партизанам міцного здоров'я, душевного тепла і сімейного благополуччя.

«Ми в черговий раз говоримо вам «Спасибі» за самовідданість, сміливість, вірність обов'язку і любов до Батьківщини. На прикладах ваших славних вчинків повинні виховуватися діти, юнаки, молодь. Нинішнє і майбутні покоління ні в якому разі не повинні забувати про ваші подвиги», - підкреслив народний депутат.

23 вересня 2019 13:48
'site2018:subscribe.form' is not a component