Дмитро Шенцев: На парламентські вибори опозиція піде ще більш потужною та сильною командою

Дмитро Шенцев: На парламентські вибори опозиція піде ще більш потужною та сильною командою

Розколовши опозицію, Юрій Бойко дезорієнтував виборців, чим підіграв владі та зіграв проти справжнього кандидата від опозиції – Олександра Вілкула. Однак всі ці хитрощі не допоможуть – на парламентські вибори реальна опозиція піде єдиною командою. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Шенцев в інтерв'ю виданню «ГородХ».

За його словами, втеча Юрія Бойка з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ фактично стала руйнівною для опозиції. «Реалізація цього сценарію стала результатом спільних зусиль Петра Порошенка та Віктора Медведчука. В їхніх діях можна угледіти певну змову та спільні плани на майбутнє. Люди, які хотіли підтримати опозицію, просто розгубилися і не встигли розібратися», – заявив опозиціонер.

Але, незважаючи на розкол і напружену ситуацію, які стали наслідком втечі Бойко і частини однопартійців, Дмитро Шенцев наголосив, що справжні опозиціонери залишилися вірні своїм переконанням.

«Жителі України, яких не влаштовує нинішній стан в країні, хочуть бачити сильну, об'єднану опозицію. Саме в цьому я вбачаю важливу частину подальшої роботи партії. Наша політична сила називається «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку». Вже у самій назві ми заклали суть нашої діяльності. Ми продовжимо працювати над тим, щоб в Україні запанував мир, країна перестала котитися в прірву і, нарешті, стала на шлях розвитку. Мир, сильна команда, високі зарплати, безпека – це наші пріоритети», – акцентував політик.

Відповідаючи на запитання, чи підтримає ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК когось із учасників другого туру, народний депутат зазначив, що опозиція не буде підтримувати жодного з кандидатів.

«Ми сподіваємося, що новий Президент України не на словах, а на ділі переформатує державний устрій країни в парламентсько-президентську республіку, а не навпаки. І в майбутньому парламенті, який буде обраний вже цієї осені, нинішні опозиційні сили будуть гідно представлені та зможуть ефективно й послідовно відстоювати свої програмні позиції. Позиції розвитку економіки і добробуту громадян в умовах соціальної справедливості та миру. Ми проаналізуємо президентську кампанію, врахуємо помилки, зробимо висновки, і на парламентські вибори опозиція піде ще більш потужною та сильною командою», – підкреслив Дмитро Шенцев.

04 квітня 2019 14:21
'site2018:subscribe.form' is not a component