Дмитро Шенцев: Ми скасуємо всі антинародні рішення нинішньої влади

Дмитро Шенцев: Ми скасуємо всі антинародні рішення нинішньої влади

Скасування Конституційним Судом рішення про встановлення мінімально необхідного віку для нарахування пенсії за вислугу років – ще одна перемога опозиції над антисоціальними реформами влади, дні якої минають. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Шенцев.

«Конституційний Суд розглянув звернення, яке подали ми з колегами по фракції, і скасував рішення про встановлення мінімально необхідного віку для нарахування пенсії за вислугу років. Це перемога над самою антисоціальною інновацією пенсійної реформи влади», – повідомив політик.

Цим рішенням КСУ визнав, що даний пункт пенсійної реформи суперечить правам людини на соціальний захист. Суд повернув норми, що діяли до реформи, для тих професійних категорій, які мають право на пільгову пенсію. Це категорії громадян, зайняті на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності до настання віку, що дає право на пенсію за віком. Крім того, Конституційний Суд дійшов висновку, що підвищення на п'ять років пенсійного віку для жінок також є антисоціальним.

Дмитро Шенцев відзначив, що в парламенті вже зареєстрований законопроект «Про пенсійне забезпечення», який відновлює права окремих категорій громадян на пенсію за вислугу років.

«Ми будемо вимагати його якнайшвидшого розгляду. Крок за кроком – ми робимо все необхідне для скасування антинародних рішень нинішньої влади», – зазначив Дмитро Шенцев.

07 червня 2019 12:46
'site2018:subscribe.form' is not a component