Дмитро Шенцев: Результат першого туру президентських виборів – це протестне голосування та фіаско влади

Дмитро Шенцев: Результат першого туру президентських виборів – це протестне голосування та фіаско влади

Так прокоментував виданню «ГородХ» перемогу в першому турі президентських виборів Володимира Зеленського народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Шенцев.

«Результат Володимира Зеленського – це протестне голосування. Це свідчення того, що люди втомилися. Втомилися від війни, злиднів, від одних і тих же осіб серед керівників держави. Занадто захопившись поділом владних повноважень, майже всі вони вже забули про інтереси людей. Саме розчарування та недовіра до більшості кандидатів в президенти об'єднало українців у прагненні побачити на чолі держави абсолютно нове обличчя», – заявив опозиціонер.

Він зазначив, що Петро Порошенко за п'ять років розгубив весь кредит довіри, який дали йому українці в 2014 році. Адже тоді він набрав майже 55% голосів, зараз – майже 16%. Тобто 80% виборців, які підтримали Порошенка в 2014-му році, більше йому не вірять.

«Невиконання обіцянок, про які він голосно заявляв напередодні та після перемоги, тарифи, що зросли в рази, зубожіння людей, поділ країни за мовним, релігійним принципами – це все призвело до того, що українці розчарувалися в людині, якій практично беззастережно довірилися п'ять років тому», – підкреслив Дмитро Шенцев.

04 квітня 2019 13:16
'site2018:subscribe.form' is not a component