Дмитро Шенцев: 80% сільських амбулаторій – без каналізації, а МОЗ бадьоро рапортує про успішну реформу

Дмитро Шенцев: 80% сільських амбулаторій – без каналізації, а МОЗ бадьоро рапортує про успішну реформу

Про це заявив голова опозиціонерів Харківщини, народний депутат Дмитро Шенцев за підсумками зустрічей з медичними працівниками міста Куп'янськ Харківської області.

Народний депутат зазначив, що зустрічі з виборцями дозволили окреслити те коло нагальних проблем, з якими щодня стикаються медичні працівники. Більшість з них виникли і продовжують зростати внаслідок згубної для економіки та самих українців медичної реформи нинішньої влади.

Він також нагадав, що після прийняття Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості» МОЗ не соромиться бадьоро рапортувати про досягнення. Хоча ніяких реальних успіхів у «реформи» немає. «У сільській місцевості проживають 30% населення України. За даними «Мінрегіону», майже у 80% сільських амбулаторій елементарно відсутні водопостачання та каналізація. Так про які перемоги і реформи може йтися? Як за таких умовможна лікувати і рятувати людей?» – обурився опозиціонер.


На переконання Дмитра Шенцева, тільки повне перезавантаження влади, скасування фейкової медреформи та введення страхової медицини, на якій наполягає кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул, врятує медичну галузь від остаточного краху. «Введення страхової медицини допоможе нашим громадянам отримати швидку та якісну медичну допомогу в приватних і державних клініках та лікарнях, без черг і в зручний для них час. Всі ці кроки назустріч людям будуть реалізовані після перемоги на виборах Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», – резюмував парламентарій.


22 березня 2019 19:01
'site2018:subscribe.form' is not a component