Дмитро Рева: Зупинити трудову міграцію, дати молоді гідну роботу і зарплату - пріоритети ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті

Дмитро Рева: Зупинити трудову міграцію, дати молоді гідну роботу і зарплату - пріоритети ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті

Тільки професійна команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зможе повернути Україні колишню велич. Про це, виступаючи на Форумі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Сила Донбасу» в Святогірську Донецької області, заявив кандидат в народні депутати Дмитро Рева.

За словами Реви, пріоритетні завдання партії в новому скликанні Верховної Ради – зупинити трудову міграцію і забезпечити молодь якісною освітою, а після закінчення навчання – робочим місцем з гідною заробітною платою.

«Ми зобов'язані зупинити відтік людей. У нас сьогодні 10 мільйонів виїхало – працювати нікому. Металургів немає, токарів немає, хліб пекти нікому. І тільки ми разом з нашою партією можемо це виправити. Чекати більше часу немає. Та й чекати буде нікому, якщо це свавілля продовжиться далі», – зазначив кандидат в народні депутати.

Він запевнив, що після перемоги на виборах зробить все необхідне для будівництва на Донеччині нових шкіл, дитячих садків, реконструкції лікарень, доріг, ремонту водогонів, під'їздів, утеплення будинків і дахів.

«Проблем усюди – мільйон. Але якщо ми не будемо нічого робити, вони ніяк і не будуть вирішуватися. Тому закликаю всіх 21 липня підтримати ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – партію №1 у виборчому бюлетені – і мене як кандидата по 46 округу. Разом ми змінимо країну на краще», – підкреслив Дмитро Рева.

14 липня 2019 15:17
'site2018:subscribe.form' is not a component