Дмитро Колесніков: За останні 5 років державні лицедії дуже добре навчилися жити в борг, тим більше, коли відповідальність за повернення кредитних коштів ляже важким тягарем не на них

Дмитро Колесніков: За останні 5 років державні лицедії дуже добре навчилися жити в борг, тим більше, коли відповідальність за повернення кредитних коштів ляже важким тягарем не на них

Економіка України продовжує перебувати в жалюгідному стані, незважаючи на гучні гасла та феєричні заяви, а кризові явища межують з навіженством державних чиновників. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колесников.

«Одним з таких кризових явищ стало невиконання плану доходів державного бюджету за перший квартал 2019 року. Дефіцит державного бюджету склав 25,3 млрд. грн., що в свою чергу становить 28% від затвердженого річного показника в сумі 90 мільярдів гривень», - вважає народний депутат. 

На думку Дмитра Колесникова, це свідчить про те, що урядові чиновники відмінно навчилися «малювати» красиві цифри на папері. «Інша справа реальний економічний стан і ті тренди, які присутні в національній економіці та промисловості. Варто зазначити, що в іноземній валюті дефіцит становить понад 940 млн. дол. США», - написав народний депутат.

«За інформацією Міністерства фінансів України, даний дефіцит державного бюджету було профінансовано за рахунок державних запозичень. Уряд «легко і просто» позичив або правильно сказати повісив на країну майже 1 млрд. дол. боргу! За останні 5 років державні лицедії дуже добре навчилися брати в борг і жити в борг, тим більше, коли відповідальність за повернення кредитних коштів ляже важким тягарем не на них», - зазначив опозиціонер.

Рішення проблеми, на думку Дмитра Колесникова, лежить у кардинальному перегляді показників держбюджету в частині дохідної частини і розвитку зваженої національної економічної і промислової політики, з чим не в силах впоратися чинний уряд.

03 травня 2019 15:35
'site2018:subscribe.form' is not a component