Дмитро Колєсніков: Всього чотири кроки потрібно зробити, щоб перетворити Україну на успішну країну

Дмитро Колєсніков: Всього чотири кроки потрібно зробити, щоб перетворити Україну на успішну країну

Реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» в найкоротші терміни реанімує України з того стану, в який її загнала нинішня влада. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

«Всього чотири кроки потрібно зробити, щоб досягти успіху для України. Встановивши мир, прийнявши нову Конституцію, забезпечивши економічне зростання і реальні соціальні перетворення, ми зробимо життя наших громадян в рази краще. На жаль, правлячому режиму і п'яти років не вистачило для головного кроку - досягнення миру в країні!» – заявив народний депутат.

Він зазначив, що коли у влади відсутня політична воля, відбувається підміна всіх історичних цінностей, традицій і звичаїв народу. «Відсутність політичної волі вилилася в боротьбу чинної влади з українцями заради того, щоб утриматися на троні. В результаті ми отримали безробіття і злидні, злочинність і агресію, політичні переслідування і шантаж», – сказав політик.

«Саме від нас, від народу України, залежить майбутнє нашої країни. Саме від того, чи виконаємо ми наш громадянський обов'язок – прийдемо 31 березня 2019 року на вибори Президента України, – залежить припинення збройного конфлікту та відновлення миру, відродження економіки і промисловості, повернення наших історичних цінностей – мовних, етнічних, релігійних, ідеологічних. Нам потрібно зробити всього лише чотири кроки до кращого майбутнього, і давайте їх зробимо разом! – підкреслив Дмитро Колєсніков.

Нагадаємо, 20 січня в Запоріжжі пройшов форум «За мир та розвиток», який об'єднав понад 5000 учасників – представників ділових, промислових кіл, профспілок і роботодавців країни, громадських діячів. На ньому опозиціонери офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.
21 січня 2019 17:05
'site2018:subscribe.form' is not a component