Дмитро Колєсніков: Країні потрібні якісні зміни та впровадження нових принципів держуправління

Дмитро Колєсніков: Країні потрібні якісні зміни та впровадження нових принципів держуправління

Після перемоги на виборах єдиного кандидата від опозиції Олександра Вілкула, всі псевдореформи нинішньої влади будуть скасовані. Україні потрібні якісні, а не кількісні зміни. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з фермерами, трудовими колективами і жителями м. Перещепине Новомосковського району.

«За останні п’ять років «євро-фахівці» показали себе у всій «красі». Всі ми з вами відчули на собі дію урядових і провладних «покращень». «Реформи» тут, «реформи» там, а за фактом тільки гучні заяви і не менш епічні провали!» – заявив народний депутат.

Він підкреслив, що провал за провалом в спробах реформувати фундаментальні принципи роботи державних відомств, таких як МВС, МОЗ, фіскальна служба, показали справжнє обличчя «професіоналів» у владі. Так, за словами Дмитра Колєснікова, податковий тягар на приватні підприємства не тільки не зменшився, а якісно збільшився, при цьому перевірки податкових органів стали системним постійним явищем. Бізнесу не дають нормально «вдихнути» і працювати відкрито, чесно і прозоро.

«Олександр Вілкул у своїй програмі «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» пропонує ефективно реформувати систему оподаткування та створити умови для забезпечення поступального економічного зростання. Кандидат в Президенти від опозиції пропонує просту і зрозумілу модель оподаткування «15%-15%-15%» (прибутковий податок – ПДВ – податок на прибуток). Знизивши податкове навантаження, ми дамо бізнесу можливість для вирівнювання роботи підприємств, і, звичайно ж, робити собі в прибуток. Країні потрібні якісні зміни та впровадження нових принципів державного управління!» – резюмував народний депутат.

06 березня 2019 16:53
'site2018:subscribe.form' is not a component