Дмитро Колєсніков: Країна в перманентній кризі, а Кабмін дозволяє собі тринькати гроші платників податків направо і наліво

Дмитро Колєсніков: Країна в перманентній кризі, а Кабмін дозволяє собі тринькати гроші платників податків направо і наліво

Відповідно до звіту Рахункової палати, Міністерством інфраструктури неефективно було використано 55% бюджету галузі, Міністерством охорони здоров'я – 51% бюджету; Міністерством оборони – 42%; Генеральною прокуратурою – 37%. Це свідоцтво цілковитої неефективності нинішнього уряду, за що він має як мінімум бути відправлений у відставку, вважає народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

«У той час, коли кожна гривня державних грошей надважлива, коли провалені необхідні структурні реформи, коли зарплати не встигають за подорожчанням життя, а борги нависають над Україною дефолтною хмарою, центральні відомства в особі Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства оборони дозволяють собі тринькати гроші платників податків направо і наліво», – обурився парламентарій.

Він зазначив, що звіт Рахункової палати ясно нам дає зрозуміти: поки вся країна збирає гроші на лікування важкохворих, Міністерство охорони здоров'я половину бюджету використовує як попало – провалені навіть закупівлі вакцин. «У Мінінфраструткури справи не кращі. Дірки в дорогах більше схожі на кар'єри, поїзди розсипаються на ходу, а міністр інфраструктури Омелян презентує в Києві нові маршрутки», – додав опозиціонер.

«Власне, у кого ще залишилися сумніви в непрофесіоналізмі і безглуздості цього уряду? Винні в розтраті як мінімум повинні бути відправлені у відставку з ганьбою, проте вони продовжують досить посміхатися і знущатися над країною», – резюмував Дмитро Колєсніков.

04 червня 2019 14:59
'site2018:subscribe.form' is not a component