Дмитро Колєсніков: Реформа освіти перетворює Україну в неосвічену країну з дешевою робочою силою

Дмитро Колєсніков: Реформа освіти перетворює Україну в неосвічену країну з дешевою робочою силою

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колесников.

За його словами, реформування освіти в Україні дає негативні результати.

«Після проведеного аналізу Українським центром оцінювання якості освіти зовнішнього незалежного оцінювання, на жаль, для абітурієнтів при здачі ЗНО виявилися майже непідйомними предметами математика, українська мова та література, фізика... І це дуже погано. Адже література розвиває культуру мовлення, покращує граматику та поповнює словниковий запас, а математика і фізика розвивають логічне та аналітичне мислення», - зазначив народний депутат.

На його думку, реформа в освіті перетворює Україну в неосвічену країну з дешевою робочою силою, яка стає опорою ринку праці Європи.

«Наших громадян за останні п'ять років влада зрадила двічі - позбавила права на отримання ступеневої освіти та самореалізації, коли грамотний, освічений, професійний та люблячий свою країну українець стає ізгоєм у своїй рідній країні», - додав опозиціонер.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК завжди боровся проти цієї п'ятирічної божевільної реформи, спрямованої на банальне знищення нашої системи освіти і такій дурній та шкідницькій стратегії буде покладено край», - підкреслив народний депутат.


21 червня 2019 12:49
'site2018:subscribe.form' is not a component