Дмитро Колєсніков: Професійні реформи в галузі повернуть металургам впевненість в завтрашньому дні

Дмитро Колєсніков: Професійні реформи в галузі повернуть металургам впевненість в завтрашньому дні

Металургійна промисловість – локомотив економіки України. І поки нинішня влада ігнорує її проблеми та мріє про побудову міфічної «аграрної наддержави», ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує чіткий покроковий план з підтримки та модернізації галузі. Про це заявив народний депутат Дмитро Колєсников за підсумками зустрічі з трудовим колективом «Дніпровського металургійного комбінату» м. Кам'янське.

Промисловість України перебуває в надскладному стані. Не оминув стороною системну кризу і ключовий сектор вітчизняної індустрії – металургію. Підприємства галузі стикаються з безліччю проблем і питань, викликаних бездумної політикою влади.

Дмитро Колєсніков підкреслив, що кандидат в Президенти від опозиції Олександр Вілкул знає, як реформувати галузь. «Вілкул – професіонал і промисловець, знає не зі слів проблеми індустріального розвитку. У своїй програмі «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» він запропонував зважені, добре продумані та прораховані рішення щодо подолання кризи. Захист і підтримка вітчизняного виробника, реструктуризація і модернізація промисловості забезпечать стабільну роботу підприємств. А найголовніше, гарантують планове збільшення обсягів виробництва», – заявив Дмитро Колєсніков.


Він підкреслив, що за якісної та системної підтримки держави українські металургійні компанії можуть ефективно конкурувати та просувати свою продукцію на світові ринки. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо до влади прийдуть фахівці та професіонали.

«Металургія, незважаючи на комплекс проблем, продовжує залишатися локомотивом вітчизняної промисловості. Зараз від вірного рішення в розвитку металургійної галузі залежить майбутнє економіки України. Тільки професійна політика в цьому напрямку допоможе зміцнитися металургійному комплексу і забезпечити стабільні та високі темпи розвитку», – резюмував народний депутат.


21 березня 2019 13:36
'site2018:subscribe.form' is not a component