Дмитро Колєсніков: Після звільнення Реви необхідно провести повний аудит діяльності Кабміну за допомогою ГПУ та НАБУ

Дмитро Колєсніков: Після звільнення Реви необхідно провести повний аудит діяльності Кабміну за допомогою ГПУ та НАБУ

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вважає, що після звільнення міністра соціальної політики Андрія Реви Генеральна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повинні в обов'язково провести повний аудит діяльності Кабінету Міністрів.

За словами Дмитра Колєснікова, фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зареєструвала проект Постанови про звільнення Реви. «Як проголосує Верховна Рада за нашу постанову і хто конкретно з чинних нардепів та партій її не підтримає - дам знати відразу ж після голосування. Всі, хто віддасть свій голос за Реву, або утримається - грають конкретно проти України», - зазначив опозиціонер.

Дмитро Колесніков додав, що для нього загадка - як Рева взагалі опинився у владі. «Це саме той «товариш», який вважає, що у людей немає грошей, тому що вони багато їдять. Саме той знахабнілий чиновник, який назвав пенсіонерів, які проживають на тимчасово окупованих територіях, мразями. Саме те непорозуміння, яке провело реформу, «завдяки» якій у багатьох забрали субсидію, і тепер люди повинні оплачувати космічні рахунки за ЖКГ! Крилаті фрази і перемоги цього реформатора можна перераховувати ще довго, але всі вони не на користь українців», - зазначив народний депутат.

На думку Дмитра Колесникова, після звільнення Реви необхідно в обов'язково провести повний аудит діяльності Кабміну за допомогою ГПУ і НАБУ.

 


10 травня 2019 13:55
'site2018:subscribe.form' is not a component