Дмитро Колєсніков: Після перемоги Вілкул поверне Донбасу звання одного з головних локомотивів вітчизняної економіки

Дмитро Колєсніков: Після перемоги Вілкул поверне Донбасу звання одного з головних локомотивів вітчизняної економіки

Розвал промисловості став однією з причин затяжної та глибокої економічної кризи України. Покрокова реалізація програми «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» допоможе припинити воєнний конфлікт та повернути Донбас в мирне українське русло розвитку. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічей з трудовими колективами «ЄВРАЗ Южкокс» і Дніпродзержинського коксохімічного заводу в місті Кам'янське.

Коксохімічна промисловість, як одна з галузей чорної металургії, займає важливе місце в рамках єдиного національного індустріального комплексу. Від її стабільної роботи залежить зростання промисловості та економіки країни. Забезпечуючи тисячі робочих місць по всій Україні, коксохімічні підприємства залишаються флагманами розвитку індустріального потенціалу України.


Дмитро Колєсніков зазначив, що в даний час коксохімічна промисловість України переживає дуже складний період через неефективність реформ нинішньої влади та відсутність належної державної підтримки. За його словами, розвал промисловості став однією з причин затяжної та глибокої економічної кризи України.

З особливою силою криза вдарила по промисловості на Сході України, підкреслив народний депутат, де з початку бойових дій через проблеми з транспортуванням донбаської продукції посилилася залежність коксохімії України від вугільного імпорту. Парламентарій переконаний у невідкладній необхідності припинення військового конфлікту на Сході України, внаслідок чого стабілізується ввезення вітчизняного коксівного вугілля та зростання всієї галузі. З настанням миру, зазначив він, Донбас знову стане одним з локомотивів вітчизняної економіки.


«Відповідь на питання про припинення конфлікту є в програмі нашого кандидата в Президенти України Олександра Вілкула. Він пропонує проведення широкого міжнародного формату переговорів і введення на Донбас для врегулювання кризової ситуації миротворчого контингенту з числа дружніх країн та нейтральних держав: Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Фінляндії, Швеції, Австрії. Мирний Донбас – в мирній Україні!» – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

Опозиціонер наголосив, що з поверненням непідконтрольних українських територій коксохімія України отримає можливість за нижчими цінами виробляти вітчизняний кокс і стабільно завантажувати виробництва. «Необхідно розірвати порочне коло імпортозалежності та перейти до відновлення традиційних промислових коопераційних зв'язків. З перемогою Вілкула з'явиться така можливість!» – підсумував Дмитро Колєсніков.


27 березня 2019 20:00
'site2018:subscribe.form' is not a component