Дмитро Колєсніков: Після перемоги на виборах Вілкул відновить кооперацію українських підприємств з традиційними партнерами ближнього і далекого зарубіжжя

Дмитро Колєсніков: Після перемоги на виборах Вілкул відновить кооперацію українських підприємств з традиційними партнерами ближнього і далекого зарубіжжя

Відновлення і розвиток вітчизняної промисловості стане можливим виключно в разі обрання Президентом України Олександра Вілкула. Реалізація його програми «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» захистить вітчизняного виробника і створить умови для стабільної роботи малого та середнього бізнесу. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков під час мітингу на підтримку Вілкула в місті Покров, Дніпропетровської області.

За його словами, городяни висловили всебічну підтримку ідеям та принципам, які Вілкул заклав у своїй програмі. «Покров займає особливе місце в Дніпропетровській області, оскільки в цьому місті зосереджені найбільші промислові підприємства області - Покровський ГЗК, рудоремонтний та Ремонтно-механічний заводи, а також завод з виробництва побутової хімії. Для жителів міста необхідне стабільне завантаження підприємств державними та приватними замовленнями, оскільки саме вони забезпечують стабільність робочих місць і виплату заробітних плат», – зазначив політик.


На думку Колєснікова, відновлення і розвиток вітчизняної промисловості стане можливим виключно в разі обрання Президентом України Олександра Вілкула. За його словами, Україна має високий потенціал до зростання в промисловій сфері. «Олександр Вілкул знає не з чуток про реальні проблеми бізнесу, промислових підприємств і трудових колективів. І тільки він після перемоги на президентських виборах зможе відновити зруйновані коопераційні зв'язки українських областей і наших традиційних партнерів з ближнього і далекого зарубіжжя. Впевнений, Україна зможе зайняти конкурентну позицію на міжнародній економічній арені», - написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

На переконання парламентарія, реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» захистить вітчизняного виробника і створить умови для стабільної роботи вітчизняної промисловості, малого та середнього бізнесу. «Олександр Вілкул з професійною командою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ створить надійний заділ і фундамент для системного державного замовлення в ключових галузях національної економіки, а це військово-промисловий комплекс, машинобудування, авіабудування, кораблебудування. Країні життєво необхідні зміни. І цією зміною має стати професіонал, який готовий взяти відповідальність на себе. Україні потрібен Президент Олександр Вілкул!» – підсумував народний депутат.


21 березня 2019 10:16
'site2018:subscribe.form' is not a component