Дмитро Колєсніков: Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК скасує всі геноцидні реформи нинішнього токсичного режиму

Дмитро Колєсніков: Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК скасує всі геноцидні реформи нинішнього токсичного режиму

Першочерговим завданням призначення Уляни Супрун на посаду т. в. о. міністра охорони здоров'я є знищення української медицини, та, як наслідок, скорочення населення країни. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

Парламентар обурений черговою інновацією від Супрун, котра полягає в тому, що в критичній ситуації пацієнт отримає консультацію в телефонному режимі, а не реальну допомогу від швидкої медичної допомоги. «Завдяки геноцидній реформі медицини нинішньої влади, наші люди тепер піддаватимуться болісним знущанням з «перспективою» передчасної смерті. Санітарка з Детройта приїхала в Україну лише з єдиною місією – скоротити або оптимізувати населення країни», – акцентував народний депутат.

Дмитро Колєсніков переконаний, що нинішній уряд призначив Супрун на посаду т. в. о. міністра для цілеспрямованого знищення населення, при цьому платить їй заробітну плату за рахунок податків українських громадян. «Елементарно, українці не зможуть дожити до пенсії. Але зло обов'язково понесе за собою розплату, за приниження гідності народу України, за його страждання», – констатував опозиціонер.

Дмитро Колєсніков переконаний, після перемоги на виборах команда Олександра Вілкула скасує геноцидні реформи, гарантує настання миру та досягнення благополуччя для кожного українця. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробить все, щоб припинити знищення українського народу токсичним правлячим режимом і урядом України. Всі відповідальні повинні відзвітувати за свої дії та вчинки за п'ять років, якими вони практично знищили Україну, та понести за це відповідне покарання», – підсумував народний депутат.
11 лютого 2019 12:35
'site2018:subscribe.form' is not a component