Дмитро Колєсніков: Після перемоги на президентських виборах Олександр Вілкул відновить будівництво доступного житла для молоді

Дмитро Колєсніков: Після перемоги на президентських виборах Олександр Вілкул відновить будівництво доступного житла для молоді

Нинішня влада заморозила програму з будівництва житла для молодих сімей. Кандидат в Президенти від опозиції Олександр Вілкул ініціював відновлення державної підтримки будівництва житла для молоді. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з партійним активом і жителями смт Слобожанське Дніпропетровської області.

Народний депутат зазначив, що під час зустрічі з виборцями вони обговорили та активно подискутували щодо ключових положень програми кандидата в Президенти Олександра Вілкула. За його словами, люди одноголосно підтримали ініціативу Олександра Вілкула щодо поновлення державної програми будівництва доступного житла для молоді. «На жаль, п'ять років тому уряд України, який вважає себе «суперсоціальним» і орієнтованим на наших громадян, повністю заморозив цю програму», – підкреслив він.

Опозиціонер зазначив, що Олександр Вілкул наполягає на створенні державою сприятливих умов для комплексної підтримки молодих сімей. «Необхідна система та комплекс заходів, аби молоді українські родини мали змогу міцно стояти на ногах і розвиватися. Реалізація програми «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» дозволить українським родинам накопичувати кошти, щоб вкладати їх в придбання і облаштування житла, в освіту своїх дітей», – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

Парламентарій нагадав, що Олександр Вілкул та профільні фахівці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ розробили комплекс пропозицій щодо розвитку соціальної сфери, освіти, медицини, підтримки молодих сімей та пенсіонерів. «Олександр Вілкул має професійний досвід управління. Він бачить проблеми комплексно і знаходить правильні шляхи їх вирішення. Найголовніше – у нього є воля, щоб відновити і відродити нашу державу. Стабільне сьогодення, гідне та процвітаюче майбутнє української родини і держави – ті орієнтири, до яких прагне Олександр Вілкул», – резюмував народний депутат.


19 березня 2019 10:51
'site2018:subscribe.form' is not a component