Дмитро Колєсніков: Після перемоги ми виправимо всі помилки нинішньої влади

Дмитро Колєсніков: Після перемоги ми виправимо всі помилки нинішньої влади

Наслідками фальшивих реформ нинішньої влади є бідність, безробіття та масова імміграція українців. Разом з ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ після перемоги на виборах Олександр Вілкул зможе змінити деструктивний курс країни на курс відновлення та розвитку. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ за підсумками зустрічі з трудовими колективами підприємств та жителями міста П'ятихатки Дніпропетровської області.

За словами Дмитра Колєснікова, основні питання, з якими виборці звернулися до нього під час зустрічі, стосувалися одних й тих самих буденних проблем, і вони не можуть вирішитися, а тільки посилюються, протягом п'яти років фальшивих реформ нинішньої влади. Ці питання торкаються державної підтримки фермерських господарств, субсидування на оплату захмарних комунальних тарифів та неефективності пенсійної реформи, яка відкинула мільйони людей за межу бідності.

Опозиціонер привів сухі цифри, які підтверджують відсутність позитивних результатів реформ, впроваджуваних владою. За офіційними даними рівень інфляції за останні два роки (2017-2018) склав близько 24%. Гіперінфляція та девальвація національної валюти за останні п'ять років привели до стрибкоподібного зростання цін на всі категорії товарів першої необхідності. Наслідком недалекоглядної політики уряду є бідність, безробіття та масова імміграція українців.

Дмитро Колєсніков зазначив, незважаючи на ту глобальну фінансову кризу, яка загнала країну на задвірки світової економіки, ще є шанс змінити курс України, направивши її на курс відновлення та розвитку. В програмі кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» прописані всі реальні кроки для комплексного і всебічного відновлення України.

«Олександр Вілкул саме той лідер, який зможе виправити всі помилки нинішньої влади. Він зможе відродити національну економіку та створити умови для повернення стабільності в нашу державу та українські родини. Відновлення пенсійної справедливості – один з ключових постулатів програми. Середня пенсія складе не менше 40% від середньої заробітної плати в країні. Це абсолютно реальний показник і економічний маркер, до якого необхідно прагнути!» – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.


14 березня 2019 14:21
'site2018:subscribe.form' is not a component