Дмитро Колєсніков: Після перемоги Олександра Вілкула агропромисловий комплекс стане інвестиційно привабливим і прибутковим сектором вітчизняної економіки

Дмитро Колєсніков: Після перемоги Олександра Вілкула агропромисловий комплекс стане інвестиційно привабливим і прибутковим сектором вітчизняної економіки

Після п'ятиріччя уявних реформ влади агропромисловий комплекс переживає глибоку кризу і потребує термінової модернізації та значних капіталовкладень. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічей з фермерами, трудовими колективами та мешканцями Царичанського і Магдалинівського районів Дніпропетровської області.

Він зазначив, що, незважаючи на яскраві заяви влади про держпідтримку АПК і реформ, зустрічі показали, наскільки вона далека від реальності, в якій живуть українці. Адже після п'ятирічних фіктивних реформ агропромисловий сектор фактично залишився віч-на-віч зі своїми проблемами. «Всі ми досить часто чуємо про нібито підтримку аграріїв з боку уряду та профільного міністерства, але на ділі все це виявляється казками та гаслами, відвертою брехнею», – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

Парламентарій підкреслив, що АПК переживає глибоку кризу і потребує термінової модернізації та значних капіталовкладень. «Катастрофічно впали обсяги виробництва, значно погіршився фінансовий стан фермерських господарств, відбувається перманентне фізичне та моральне старіння обладнання, розрив міжгосподарських зв'язків – як регіональних, так і міжнародних. Третина підприємств на сьогоднішній день є збитковими», – констатував він.

Політик впевнений, навіть в умовах повного провалу всіх реформ, ще є шанс відродити агропромисловий комплекс і перетворити його в прибутковий, інвестиційно привабливий сектор вітчизняної економіки. «Реалізація програми Олександра Вілкула допоможе захистити права селян на свою землю та дозволить їм будувати стабільні економічно активні господарства. Він наполягає, що держава повинна компенсувати відсотки за кредитами для фермерських господарств і всіляко їх підтримувати. Необхідно створювати вигідні фінансові умови для їх розвитку, а це – зважена фіскальна політика та доступність кредитних коштів. У нашого села є перспективне та світле майбутнє, і я впевнений, що команда професіоналів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ створить всі умови для його розвитку!» – резюмував Дмитро Колєсніков.


04 березня 2019 13:12
'site2018:subscribe.form' is not a component