Дмитро Колєсніков: Першочергові завдання Олександра Вілкула після перемоги на виборах – зупинити деградацію економіки та повернути мир Україні

Дмитро Колєсніков: Першочергові завдання Олександра Вілкула після перемоги на виборах – зупинити деградацію економіки та повернути мир Україні

Знищивши економіку та розколовши суспільство багатьма ключовими питаннями, влада сподівається здобути легку перемогу на виборах замість того, щоб чесно визнати провальність своїх реформ. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

Опозиціонер обурений тим, що імітуючи реформи, нинішня влада примудрилася знищити всі галузі, які розвивалися протягом десятиліть. «Україна поступово, але неухильно скочується за всіма показниками, зруйнована правоохоронна система та переламана через коліно судова. Під забороною тепер опинилася «неправильна» мова і «не така» церква, свободу слова поховали разом з цивільними правами та вітчизняною медициною. Негативні економічні показники, перманентний стан бідності та безладу – став нормою для України за останні п'ять років», – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

Він зазначив, що в щорічному рейтингу 80 найбільш комфортних для виховання дітей країн, Україна опустилася за рік відразу на чотири позиції і зайняла 58-е місце. «На одну позицію Україну обігнала Індонезія, а відразу за нами виявився В'єтнам. Це яскравий показник того, наскільки близько ми підійшли до обіцяного європейського майбутнього», – акцентував політик.

За словами парламентарія, низькі показники за рівнем доходів сім'ї, політична нестабільність, низький рівень безпеки та відсталість соціальної інфраструктури призвели до того, що сім'ї масово іммігрують в пошуках кращих умов життя для своїх дітей.

Опозиційний політик підкреслив, що влада, розколовши країну багатьма ключовими питаннями, посваривши її жителів, все ще сподівається здобути легку перемогу на виборах, замість того, щоб чесно визнати провальність своїх реформ. «Країна загрузла в беззаконні, адже єдиним законом стало слово влади, але я нагадаю: держава – це не вони, держава – це народ!» – заявив народний депутат.

На переконання Дмитра Колєснікова, тільки прихід до влади після перемоги справжніх патріотів в особі Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ може гарантувати початок позитивних змін для країни. «Наша команда зможе повернути мир, вивести Україну з того соціального краху та економічного фіаско, в якому опинилася країна після п'яти років деградації. Разом ми побудуємо успішну країну для наших дітей», – резюмував народний депутат.

01 березня 2019 13:16
'site2018:subscribe.form' is not a component