Дмитро Колєсніков: Парламентські вибори – шанс виходу з-під зовнішнього управління та формування проукраїнського уряду

Дмитро Колєсніков: Парламентські вибори – шанс виходу з-під зовнішнього управління та формування проукраїнського уряду

Поки нинішня влада розглядає країну крізь призму сепарації українців на «правильних» і «неугодних», сам народ намагається вижити в умовах останньої стадії кризи та вмираючої економіки. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

За його словами, боротьба з перманентною убогістю стала нагальною проблемою українців. Протягом п'яти років нинішня влада невпинно заявляла про швидкий вихід з кризи. Але своїми аматорськими реформами і жадобою наживи за фактом ввела країну в піке.

Народний депутат нагадав, що за результатами щорічного звіту про світовий добробут Україна стала найбіднішою країною Європи. Парламентарій зазначив, що в травні очікується черговий виток зростання цін на комунальні послуги для населення, що поглибить економічну стагнацію. «Подачка у вигляді монетизованих субсидій напередодні першого туру виборів не зайшла на очікуване «ура», а загальна заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг вже перевищила 63 млрд гривень», – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

На думку опозиціонера, боргова кабала, в яку Україну загнала «проєвропейська» влада, стала трясиною, з якої без професійної та досвідченої команди профільних фахівців вже не вийде вибратися. «Парламентські вибори – це можливість сформувати новий уряд, який буде працювати на благо народу України, а не на догоду західним кредиторам», – резюмував народний депутат.

09 квітня 2019 17:45
'site2018:subscribe.form' is not a component