Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створить привабливі умови для інвестицій в економіку України

Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створить привабливі умови для інвестицій в економіку України

Деструктивна діяльність нинішньої влади відкинула Україну на рівень економічного розвитку відсталих країн. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з жителями селища Широке.

За словами парламентаря, постійні зустрічі з виборцями та трудовими колективами Дніпропетровської області показали, наскільки нинішня «демократична» та «євроінтегрована» влада далека від реальності, в якій живе український народ. «На останній зустрічі з жителями селища Широке та Широківського району були присутні більше 200 осіб. Це вчителі, лікарі, фермери, працівники промислових підприємств. Людей турбують безліч питань: починаючи від питань залучення інвесторів на підприємства та закінчуючи неможливістю оплати захмарних платежів по комунальним тарифам», – зазначив він.

Народний депутат впевнений, що деструктивна діяльність нинішнього уряду відкинула Україну на рівень економічного розвитку відсталих країн. «Колишні країни соціалістичного табору за останні 30 років змогли пройти шлях від країн зі слаборозвиненою економікою до успішних розвинених країн з щорічним якісним ростом ВВП. У такому ж темпі рухалася і Україна ще 5 років тому. Однак зараз цього немає і близько», – констатував парламентар.

На думку опозиційного політика, реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» зможе побороти ту глибоку кризу, в яку загнала Україну нинішня влада. «У програмі прописані механізми створення в нашій країні умов для динамічного, індустріального та економічного прогресу. Також велику увагу приділили проблемам агропромислового комплексу», – підкреслив опозиціонер.

За словами Дмитра Колєснікова, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створить умови, при яких інвестори (як національні, так і міжнародні) вкладатимуть кошти в розвиток вітчизняних підприємств. «Тим самим будуть створені умови для розвитку місцевих громад, а також малого та середнього бізнесу. Разом ми побудуємо процвітаючу та успішну країну – таку, в якій всі наступні покоління захочуть жити, працювати та ростити своїх дітей», – резюмував опозиційний політик.


14 лютого 2019 10:31
'site2018:subscribe.form' is not a component