Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зможе виправити наслідки деструктивних реформ нинішньої влади та вивести країну з економічного занепаду

Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зможе виправити наслідки деструктивних реформ нинішньої влади та вивести країну з економічного занепаду

Навіть в умовах повного провалу урядових реформ нинішньої влади, за допомогою програми Олександра Вілкула можна відновити промисловість та перетворити Україну в економічно сильну, успішну країну. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічей з трудовими колективами та жителями Дніпропетровської області.

За його словами, постійні зустрічі з трудовими колективами та жителями міст і сіл Дніпропетровської області дозволили глибше зануритися в проблеми підприємств, державних установ, амбулаторій та соціально важливих об'єктів, шкіл і дитячих садків.

Народний депутат зазначив, що підсумки зустрічей в Жовтих Водах і П'ятихатках позначили системні соціальні та економічні труднощі, з якими щодня стикаються люди. «На жаль, всюди мені доводиться чути про глибоку кризу на підприємствах (абсолютно різних форм власності, починаючи від ФОПів і закінчуючи великими акціонерними товариствами). Загальна думка всіх виробничників зводяться до того, що уряд за останні п'ять років умудрився зруйнувати сотні підприємств», – зазначив парламентар.

Опозиціонер наголосив на тому, що п'ятиріччя деструктивних реформ привели до комплексу проблем, які вимагають негайного вирішення профільними фахівцями. «Непрофесійна діяльність нинішньої влади спричинила тисячі безробітних, відсутність податкових відрахувань і потужну соціальну кризу. Абсолютно в будь-якій сфері державного управління спостерігається тотальна інтелектуальна та кадрова криза», – констатував народний депутат.

Опозиційний політик упевнений, навіть в умовах повного провалу урядових реформ нинішньої влади можна відновити промисловість і перетворити Україну в економічно сильну, успішну країну.

На переконання Дмитра Колєснікова, реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» дозволить виправити ті численні помилки, які допускала нинішня влада протягом своєї діяльності. «Олександр Вілкул не обіцяє, що вже завтра буде добре, але він впевнений, що разом з командою фахівців зможе поступально відновити зруйновану Україну. У його програмі ми бачимо чіткі орієнтири, за якими будуватиметься державна політика», – резюмував народний депутат.16 лютого 2019 14:36
'site2018:subscribe.form' is not a component