Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий до дострокових парламентських виборів

Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий до дострокових парламентських виборів

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, як єдина партія миру та розвитку, готовий до дострокових парламентських виборів. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

«Нам є, що сказати і про що аргументовано говорити зі своїми виборцями. В ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ немає популістів, є досвідчені професіонали, які реалістично оцінюють ситуацію, що склалася в країні та готові підтримати всі ініціативи для відновлення миру та якнайшвидшого відродження, розвитку та процвітання України», - зазначив політик.

Дмитро Колєсніков закликав новообраного президента не повторювати помилок попередників.

«Спираючись на політичну необхідність, народ України дав великий кредит довіри Президенту України в 2014 році – чим це закінчилося? Обманом, повним провалом та зрадою інтересів людей з усіма витікаючими наслідками!» - нагадав політик.

«У 2019 народ України в чергове чекає «манни небесної» і швидких змін в житті. Все не так просто... Найлегше всіх звільнити, розпустити, а що далі? Робота над бюджетом на 2020 рік буде провалена, економікою та відродженням промисловості займатися не буде кому, інвестор без гарантій безпеки не прийде в Україну, не кажучи вже про тарифи на комуналку та соціальні стандарти життя людей! Сьогодні треба вже думати про наступний опалювальний сезон, ремонт інфраструктури, курс національної валюти та про багато іншого», - підсумував народний депутат.

22 травня 2019 13:01
'site2018:subscribe.form' is not a component