Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина партія, яка здатна забезпечити Україні мир, розвиток і стабільність

Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина партія, яка здатна забезпечити Україні мир, розвиток і стабільність

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков під час робочої поїздки в Широке (Дніпропетровська область).

У своїй бесіді з широкінцями він зазначив, що криза, яка виникла п'ять років тому, нікуди не поділася, а тільки посилилася і проникла глибше в промисловість, національну економіку та державне управління.

«Стагнація економіки, деградація підприємств і соціальне розшарування – одні з ключових викликів, які сьогодні стоять перед нашою країною. Ці проблеми необхідно в терміновому порядку вирішувати, а не затягувати в площину нескінченних дискусій та урядової говорильні. Країні та мільйонам наших громадян необхідні чіткі відповіді і план дій – як середньостроковий, так і далекоглядний», – заявив Дмитро Колєсніков.

Він акцентував, що тільки в ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є комплексна програма по виведенню країни з кризи.

«У цій програмі, написаній величезним колективом професійних промисловців, управлінців, економістів, є рецепт виходу з темряви кризи в сторону світлого, а найголовніше - стабільного розвитку. Розвиток і стабільність – це те, чого гостро не вистачає нашій державі та мільйонам громадян. І це те, що зможе дати країні ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Держава повинна розвиватися, а не топтатися на місці», – підкреслив народний депутат.

05 липня 2019 18:39
'site2018:subscribe.form' is not a component