Дмитро Колєсніков: Нинішня влада готується не до виборів, а до фальсифікацій їх результатів

Дмитро Колєсніков: Нинішня влада готується не до виборів, а до фальсифікацій їх результатів

Прагнучи утриматися в президентському кріслі ще на один термін, Порошенко пускає в хід абсолютно всі засоби. Зокрема, президент сформував підконтрольний собі ЦВК. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з міжнародними спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Народний депутат нагадав, що на минулій сесії міської ради на Дніпропетровщині були переведені бюджетні кошти з фондів ЖКГ на матеріальну допомогу городянам в розмірі 140 млн. грн. «Тотальна безвідповідальність нинішньої влади, підвищення тарифів і цін перетворили наших співгромадян на жебраків. Багато з них вже готові продати свій голос за копійку, яку так «вчасно» піднесла влада», – відзначив він.

Опозиціонер переконаний, що нинішня влада, свідомо порушуючи закон, готує масові фальсифікації на виборчих дільницях під час президентських виборів. «Вже розгорнута і працює в повну потужність мережа проплачених агітаторів, хоча багато кандидатів в президенти ще не зареєстровані і не мають виборчих фондів. Масово підкуповують глав квартальних комітетів і керівництво ОСМД», – констатував парламентар.

За його словами, всі мери міст Дніпропетровської області вже відчувають на собі адміністративний, правоохоронний та кримінальний тиск. «За останні п'ять років нинішня влада професійно навчилася «кошмарити» бізнес, і зараз вона вирішила застосувати ці вміння і навички на бюджетниках та державних службовцях. Застосовуються абсолютно всі засоби – поліція, прокуратура, податкова міліція», – заявив Дмитро Колєсніков.

Опозиційний політик впевнений, що одним з ключових важелів, за допомогою якого Порошенко планує досягти потрібного собі результату на виборах, є залучення підконтрольного йому ЦВК. І якщо нинішній владі вдасться сфальсифікувати результат виборів, то це спричинить за собою ще п'ять років злиднів для громадян України.

На переконання Дмитра Колєснікова, тільки прихід до влади справжніх патріотів в особі Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ може гарантувати якісні зміни системи органів державної влади та її управління. «Тільки його професійна команда зможе встановити мир, вивести Україну з тої соціальної та економічної кризи, в якій вона зараз перебуває та домогтися добробуту для всіх громадян», – резюмував народний депутат.


30 січня 2019 17:59
'site2018:subscribe.form' is not a component