Дмитро Колєсніков: Модернізація підприємств і розвиток харчової промисловості – одне з пріоритетних завдань Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Дмитро Колєсніков: Модернізація підприємств і розвиток харчової промисловості – одне з пріоритетних завдань Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Розвиток сільського господарства та підвищення конкурентоспроможності української харчової продукції стане можливою після реалізації програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху». Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з колективом одного з провідних підприємств харчової промисловості Дніпра у четвер, 7 лютого.

Опозиційний політик зазначив, що після п'ятирічних деструктивних реформ нинішньої влади, харчова промисловість залишилася один на один зі своїми проблемами. «Працівники фабрики поділилися зі мною своїм баченням проблем і перспектив розвитку підприємства та всієї галузі у цілому, в контексті «євро-реформ», які проводяться в країні нинішньою владою», – додав він.

За словами народного депутата, для збільшення прибутку та підвищення рентабельності продукції харчової промисловості необхідне впровадження сучасних технологій та закупівля нового високоефективного обладнання. «Розвиток і стан харчового комплексу безпосередньо залежить від економічної ситуації в країні. А зараз всі ми бачимо, як безвідповідальність нинішньої влади породила економічну кризу в країні», – підкреслив він. 

Політик впевнений, навіть в умовах повного провалу урядових реформ нинішньої влади можна перетворити відсталу аграрну країну в Україну з розвиненою економікою. «Цим ключем є реалізація програми кандидата в Президенти України Олександра Вілкула. В ній містяться фундаментальні принципи, які зможуть створити надійний економічний фундамент для нашої держави», – акцентував опозиціонер.

На переконання Дмитра Колєснікова, прийняття ефективних державних заходів щодо стабілізації положення сільського господарства та збільшення конкурентоспроможності української харчової продукції щодо ввезеного в країну імпорту, сприятливо вплине на переробні виробництва. «Всі ці нюанси враховані в програмі Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху». Головне, щоб громадяни України не залишалися осторонь, і 31 березня прийшли на виборчі дільниці та зробили свій єдино правильний та можливий вибір», – підсумував народний депутат.


07 лютого 2019 16:30
'site2018:subscribe.form' is not a component