Дмитро Колєсніков: Мир на українській землі – це наріжний камінь Програми Олександра Вілкула

Дмитро Колєсніков: Мир на українській землі – це наріжний камінь Програми Олександра Вілкула

Протиріччя обіцянок нинішньої влади з її реальними діями за останні п'ять років привели Україну до війни, економічного занепаду та бідності громадян. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з партійним активом і жителями Дніпра.

За словами опозиціонера, зустрічі з виборцями дозволили окреслити те коло нагальних проблем, які стосуються кожного українця. «Людей турбує безліч проблем і питань: починаючи від захмарних щомісячних платіжок на житлово-комунальні послуги і закінчуючи проблемами податкового та митного регулювання. Також обговорювалися результати діяльності місцевої та регіональної влади – ніякої позитивної динаміки в цьому ключі не спостерігається», – написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат.

Парламентарій зазначив на протиріччя обіцянок нинішньої влади з її реальними діями за останні п'ять років, які привели Україну до війни, економічного занепаду та бідності громадян. «Влада багато чого обіцяла, багато чого декларувала. Але виявилося, що вона тільки багато брехала та лицемірила своїм громадянам. І мільйони українців в кожній області нашої країни це прекрасно розуміють», – зазначив він. У той же час політик впевнений, що навіть при такому розкладі все ще можна повернути мир Україні, а її громадянам – соціальні гарантії, стабільність та успішність.

Дмитро Колєсніков акцентував, що одним із першочергових завдань Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ після перемоги на виборах є припинення війни і повернення додому вимушених переселенців. При цьому, необхідно забезпечити правові, соціальні та фінансові умови їх облаштування.

«Мирний Донбас повинен знову стати частиною єдиної України. Олександр Вілкул каже, що мир на українській землі – це той наріжний камінь, на якому повинна будуватися державна політика будь-якого уряду і Президента. Мир за 100 днів – це реально, якщо почати працювати конструктивно і виконувати взяті Україною зобов'язання в рамках міжнародних угод», – резюмував народний депутат.


22 лютого 2019 10:32
'site2018:subscribe.form' is not a component