Дмитро Колєсніков: Колосальна заборгованість по зарплатах і масове безробіття - сумний підсумок «п'ятирічки» нинішньої влади

Дмитро Колєсніков: Колосальна заборгованість по зарплатах і масове безробіття - сумний підсумок «п'ятирічки» нинішньої влади

За останні п'ять років в Україні набула загрозливих розмірів заборгованість по виплаті заробітної плати. У 2014 році по всій країні заборгованість складала 753 млн грн, а станом на 1 квітня 2019 року становила за даними Держстату вже більше 2,463 млрд грн. На думку народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитра Колєснікова, це прямий наслідок п'ятирічної глибокої кризи в економіці та промисловій політици.

«Нам п'ять років обіцяли перетворити країну на одну з лідируючих, нам п'ять років показували, як управляти країною і як «жити по-новому». Але за підсумком неграмотне використання інструментів промислової політики призвело до серйозних прорахунків і кризових явищ у фінансово-економічній сфері. Збанкрутувало безліч підприємств, держава втратила конкурентоспроможну промислову продукцію, скорочені тисячі робочих місць, зросла сума заборгованості по заробітній платі для працюючих і вже звільнених працівників», – заявив Дмитро Колєсніков.

Він зазначив, що проблема заборгованості заробітної плати зачіпає переважну більшість жителів України. З неї ж випливає і рекордний рівень безробіття в нашій країні.

Особливих ідей, а тим більше дій по виведенню України з фінансово-економічної кризи сьогодні все ще немає ані в уряду, ані у керівництва країни. Немає і антикризової програми з виведення промисловості з кризи та підвищення добробуту населення, вважає народний депутат.

«Антикризове управління вимагає присутності в уряді держави досвідчених антикризових менеджерів. Такі є в команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. І після виборів, коли нинішня бездарна влада, нарешті, піде в минуле, ми зможемо почати відновлення економіки та промисловості України», – підкреслив Дмитро Колєсніков.

29 травня 2019 13:38
'site2018:subscribe.form' is not a component