Дмитро Колєсніков: До нового опалювального сезону уряд приготував лише нові тарифи

Дмитро Колєсніков: До нового опалювального сезону уряд приготував лише нові тарифи

Як підкреслив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков, передвиборне зниження ціни на газ закінчилося. Якщо з 1 травня газовий тариф для населення зменшився на 30 копійок за кубометр, то вже в червні нова ціна виросте майже на 5%.

«30 копійок – а скільки було фарсу і піару, 30 копійок – ось такий зараз масштаб урядових «перемог», – сказав опозиціонер.

Таким чином, зазначив народний депутат, новий тариф не тільки досягне дотравневої ціни, але і з легкістю її переступить. Однак це далеко не межа, тому що до кінця року верхня цінова планка газу для населення встановлена ​​на рівні 9717 гривень.

«До нового опалювального сезону уряд приготував лише нові тарифи, геть забувши про свої прямі обов'язки. На тлі зростання заборгованості з виплати зарплат і постійного зниження платоспроможності населення новий виток зростання тарифів на опалення, воду та газ стане просто непідйомною ношею, адже пояса затягувати вже нікуди. Мабуть, Гройсман іде в парламент, аби там боротися зі своїми ж тарифами», – підкреслив Дмитро Колєсніков.
31 травня 2019 17:38
'site2018:subscribe.form' is not a component