Дмитро Колесніков: Підсумок роботи режиму, що йде - провал на всіх фронтах

Дмитро Колесніков: Підсумок роботи режиму, що йде - провал на всіх фронтах

Влада, що йде, не зуміла забезпечити ні зростання обсягів міжнародної торгівлі, ні сприятливих умов для поліпшення інвестиційного клімату. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колесніков.

За його словами, в червні 2019 року виповнюється рівно п'ять років, як Україна підписала Угоду про економічну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. Однак країні від цього краще і легше не стало. «Промислове виробництво падає, економіка України на сьогодні в цілому, продовжує перебувати в глибокій рецесії, а інтеграція в європейську економіку відбувається виключно і тільки за тими статтями зовнішньої торгівлі, які не приносять значних ризиків для економік країн Європейського Союзу», - зазначив народний депутат.

За словами Дмитра Колеснікова, уряд України не зміг забезпечити нарощування обсягів міжнародної торгівлі і не створив сприятливі умови для поліпшення інвестиційного клімату в нашій країні.

«П'ять років нам доводили, що країна йде в правильному напрямку і п'ять років нам показували, як управляти державою ... і ось підсумок роботи режиму, що йде - торгове сальдо України негативне, експорт наших товарів в 2018 році пішов глибоко в «мінус»: Алжир - мінус 27%, Ангола - 19%, Ефіопія -14,9%, Єгипет -15%, Ізраїль -4,1%, Іран -21,6%, Кіпр -49,3%, ПАР -56,5%, Кувейт - 25,1%, Таїланд -8,2%, Туреччина -6,6%», - зазначив опозиціонер.

На його думку, робота по зовнішньоекономічній політиці і інтеграційним процесам України провалена з тріском. «Шанс був, але уряд України його втрачав протягом 5 років», - підсумував Дмитро Колесніков.

17 травня 2019 12:18
'site2018:subscribe.form' is not a component