Дмитро Колєсніков: Підсумок п'ятирічного правління нинішньої влади – злидні, знищення середнього класу та масова міграція

Дмитро Колєсніков: Підсумок п'ятирічного правління нинішньої влади – злидні, знищення середнього класу та масова міграція

За п'ять років чинна влада довела країну до критичного стану, в результаті чого Україна визнана європейськими експертами країною з найгіршими умовами для бізнесу та найбіднішою в Європі. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

За його словами, непрофесіоналізм уряду України разом з революційно налаштованими реформаторами-міністрами практично знищили українську економіку, а своїм неефективним управлінням і всю промисловість.

«За ці роки найсильнішим економічним потрясінням для громадян стали різке зростання цін та підвищення тарифів на комунальні послуги і понад 60% населення виявилося не в змозі самостійно себе забезпечувати та оплачувати постійно зростаючі рахунки», - зазначив опозиціонер.

«На жаль, наша країна збідніла в цілому і зокрема - злидні, знищення середнього класу, масова трудова міграція українців за кордон та відсутність елементарної надії на краще життя в рідній країні. Ось підсумок правління влади за п'ять років, яка нам обіцяла показати, як управляти державою і жити по-новому», - підкреслив парламентарій.

07 травня 2019 12:15
'site2018:subscribe.form' is not a component