Дмитро Колєсніков: Екологічний податок повинен залишатися в місцевих бюджетах

Дмитро Колєсніков: Екологічний податок повинен залишатися в місцевих бюджетах

Вирішення екологічних проблем – одне з першочегорговий завдань для державної політики будь-якої країни, адже від стану екології безпосередньо залежить здоров'я та довголіття населення. Однак нинішня українська влада ігнорує екологічні проблеми регіонів, вилучаючи екологічні збори в центральний бюджет. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

«Пріоритет нинішнього керівництва країни – це утриматися при владі за будь-яку ціну та збагатитися. А оскільки їх правління привело Україну до руйнування економіки та нарощуванню боргів, для наповнення бюджету використовуються всілякі методи, в тому числі відверто шкідницькі. Так, до держбюджету на нецільові витрати вилучаються кошти, отримані з екологічного податку», – заявив народний депутат.

Опозиційний політик нагадав, що до 2014 року левова частка екологічного податку перераховувалася до спеціального фонду та мала суворо цільове призначення. А з 2015 року правила змінилися: тепер гроші надходять до загального фонду держбюджету. «З цього випливає, що їх можна направляти на що завгодно – від латання дірок на дорогах до утримання апарату чиновників», – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

Для того, щоб зупинити таке несправедливе вилучення цільових коштів, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив законопроект №100039. Відповідно до нього екологічний податок повинен залишатися в місцевих бюджетах і використовуватися для відновлення екології та розвитку «зелених» технологій.

«Саме мирна Україна, модернізована промисловість і безпечне довкілля є головними пріоритетами в програмі Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху». Разом ми продовжуємо боротьбу за економічне та екологічне благополуччя України», – резюмував Дмитро Колєсніков.

14 березня 2019 10:15
'site2018:subscribe.form' is not a component