Дмитро Колєсніков: Десятки наших громадян кожну годину залишають свої домівки в пошуках кращого життя, тому що більше не вірять ні цій владі, ні в саму країну

Дмитро Колєсніков: Десятки наших громадян кожну годину залишають свої домівки в пошуках кращого життя, тому що більше не вірять ні цій владі, ні в саму країну

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

«Чергове «здобули» від нинішньої влади: за рік українці склали найбільшу іноземну діаспору в Литві. За офіційними даними литовської сторони, кількість українців, які постійно проживають в Литві, зросла на 42% в порівнянні з минулим роком і склала більше 17 тис. чоловік. Але не тільки в Литву змушені їхати українці! Щогодини десятки наших громадян залишають свої домівки в пошуках кращих умов для життя. Їдуть, бо більше не вірять ні цій владі, ні в саму країну», – заявив народний депутат.

За словами опозиційного політика, кожне рішення нинішньої влади, її діяльність або бездіяльність тільки віддаляють Україну від того шляху, по якому повинна рухатися наша країна, щоб розвиватися. Саме тому ми втрачаємо наших громадян, наш потенціал і наше майбутнє.

«В той час, коли в Україні зростає безробіття, посилюється криза, а велика частина українців вже не зводять кінці з кінцями і вимушені просто їхати з країни, влада вливає мільйони в свій самопіар і передвиборчу кампанію. Тому 2019-й має стати роком змін для України. Ми повинні зупинити геноцид українців і повернути нашій країні і народу мир, достаток і розвиток!» – підкреслив Дмитро Колєсніков.

23 січня 2019 18:01
'site2018:subscribe.form' is not a component