Дмитро Колєсніков: Благополуччя ветеранів – першочергове завдання Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Дмитро Колєсніков: Благополуччя ветеранів – першочергове завдання Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Абсолютна безвідповідальність нинішньої влади породила соціальну кризу в Україні, яка вдарила по всім верствам населення. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з блокадниками Ленінграда, яка пройшла в Дніпрі в понеділок, 28 січня.

За словами опозиціонера, нинішня влада «докерувалася» до того, що ветерани Великої Вітчизняної війни – гордість України – сьогодні ледь виживають на жебрацькі пенсії. «З кожним роком їх стає все менше, йдуть справжні Герої, чиї імена вписані в військову славу і народну пам'ять. При цьому сьогодні ветерани Великої Вітчизняної війни як соціальна категорія українських громадян – найбільш незахищена. Нинішня влада в бажанні догодити своїм західним бенефіціарам абсолютно забула про власних громадян», – зазначив опозиціонер.

На думку Дмитра Колєснікова, абсолютна безвідповідальність влади породила соціальну кризу, яка виникла в українському суспільстві і, зокрема, серед ветеранів. «Вони не живуть, а виживають. Турбота про них – це першочергове завдання. Ветерани потрібні нам, нащадкам справжніх героїв і переможців!» – підкреслив опозиціонер.

Дмитро Колєсніков переконаний, що реалізація передвиборної програми кандидата в Президенти України Олександра Вілкула гарантує настання миру, вихід із кризи та досягнення благополуччя для всіх українців. «У його програмі «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» ми чітко бачимо, що соціальні питання та їх рішення стоять в пріоритеті. Всенародна підтримка Олександра Вілкула на майбутніх виборах врятує нашу країну від кризи, розрухи і соціальної незахищеності», – резюмував народний депутат.


29 січня 2019 11:19
'site2018:subscribe.form' is not a component