Дмитро Колєсніков: Олександр Вілкул – єдиний, хто може встановити мир і вивести країну з кризи

Дмитро Колєсніков: Олександр Вілкул – єдиний, хто може встановити мир і вивести країну з кризи

Після перемоги на виборах Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в найкоротші терміни буде реалізовано конкретний покроковий план з виведення нашої країни з соціальної кризи та економічної розрухи. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

За словами парламентарія, на зустрічах з жителями і трудовими колективами Дніпропетровської області люди висловили всебічну підтримку кандидату в президенти від опозиції Олександру Вілкулу. «Це не дивно, адже всі пам'ятають ефективну діяльність Олександра Вілкула на посаді губернатора Дніпропетровської області. У той час ремонтувалися дороги, відкривалися садки і школи, була стабільність на підприємствах, розвиток яких зумовлював економічне зростання нашої області», - заявив народний депутат.

Він зазначив, що добре відгукуються жителі Дніпропетровщини і про діяльність Олександра Вілкула на посаді віце-прем'єр-міністра України. «Тоді житлово-комунальне господарство нашої країни розвивалося, а комунальні тарифи залишалися стабільно низькими. Люди пам'ятають успіхи, люди пам'ятають мир і стабільність на нашій землі», - підкреслив опозиціонер.

Політик акцентував увагу на тому, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив комплексну програму «Нова індустріалізація», завдяки якій українська промисловість отримає імпульс для відновлення, модернізації та розвитку. Програмні положення «Нової індустріалізації» були закладені і в основу передвиборної програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху». «Дана програма - це конкретний покроковий план з виведення нашої країни з соціальної кризи і економічної розрухи. Реалізація цієї програми дозволить повернути мир Україні і знову зробить її успішною країною», - резюмував Дмитро Колєсніков.

15 лютого 2019 11:41
'site2018:subscribe.form' is not a component