Депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ увійшли до складу парламентських комітетів

Депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ увійшли до складу парламентських комітетів

Верховна Рада проголосувала проект постанови №2092, яким внесла зміни до постанови «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання». Згідно з постановою народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський, Вікторія Гриб і Дмитро Шпенов стали членами профільних парламентських комітетів.

Так, Вадим Новинський став членом Комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин. Вікторія Гриб увійшла до складу Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Дмитро Шпенов став членом Комітету з питань правової політики.

Вадим Новинський зазначив, що вважає Комітет з реінтеграції та деокуппаціі ключовим в чинному складі парламенту, тому подав заяву про входження до його складу. «На мою думку, питання відновлення миру в Україні, реінтеграції тимчасово окупованих територій - найважливіше для нашої країни. І я не перший рік працюю в цьому напрямку, послідовно виступаючи за досягнення миру на підставі здорового компромісу, чи не ущемляє національні інтереси України », - сказав політик.

За його словами, від законодавчих ініціатив Комітету з реінтеграції Донбасу багато в чому буде залежати майбутнє України.

«Він повинен бути головним майданчиком для дискусій у Верховній Раді щодо шляхів відновлення миру в Україні, і мені хотілося б, щоб це розуміли всі народні депутати, члени цього Комітету. Не піар-майданчиком для окремих політичних сил, а місцем, де парламент буде виробляти професійні рішення для досягнення нашої головної мети - миру та єдності України», - підкреслив народний депутат.

Нагадаємо, що 29 серпня під час голосування за постанову «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання» народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з невідомої причини не включили до складу парламентських комітетів, хоча всі необхідні заяви були подані у встановлені законом терміни. Після цього парламентарії звернулися до керівництва парламенту і Регламентного комітету з проханням розглянути їх заяви повторно.

10 вересня 2019 13:38
'site2018:subscribe.form' is not a component