Депутати ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ передали чорнобильцям дзвін пам'яті

Депутати ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ передали чорнобильцям дзвін пам'яті

26 квітня 2018 року в Запоріжжі відкрили недобудований меморіал в пам'ять про аварію на Чорнобильській АЕС. Після відкриття пам'ятника виявилося, що на ньому немає дзвонів Чорнобиля. Запорізькі чорнобильці, які вважали справою честі встановити дзвін в пам'ять про своїх колег, звернулися за допомогою у вирішенні проблеми до депутатів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За словами депутата Запорізької міськради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігоря Чумаченка, до опозиціонерів Запоріжжя звернулися громадські організації з проханням встановити дзвін на новому меморіалі. Він додав, що дзвін був знайдений особливий – з історією, оскільки раніше цей дзвін був монастирським, освяченим і намоленим. «Дзвін доповнить запорізький меморіал, встановлений на честь героїв-чорнобильців. І нехай кожен, хто почує сполох, пам'ятає: ми живемо зараз завдяки людям, які не побоялися кинутися в саме пекло палаючої атомної станції», – акцентував політик.

Він також нагадав, що моторошний за своєю реалістичністю фільм «Дзвони Чорнобиля» показали в усіх країнах світу, адже в 1986 році весь світ усвідомив, що був на краю загибелі.

22 квітня Ігор Чумаченко разом з депутатом обласної ради Віктором Бусько передали святиню представнику громадської організації чорнобильців.

Віктор Бусько зазначив, що тепер і в Запоріжжі на меморіалі, встановленому на честь героїв-чорнобильців, теж є дзвін. «Його дзвін нагадає про відвагу і самопожертву людей, які не пошкодували себе заради порятунку майбутнього України і всієї Європи», – підкреслив голова Запорізької міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Нагадаємо, Ігор Чумаченко став ініціатором звернення до влади щодо відновлення пільг і виплат ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. Цей вид соціальної допомоги нинішня влада скасувала в 2014 році.

23 квітня 2019 15:18
'site2018:subscribe.form' is not a component