Члени окружної комісії округу №139 порушили виборче законодавство, не включивши представників Олександра Вілкула до складу 23-ох комісій

Члени окружної комісії округу №139 порушили виборче законодавство, не включивши представників Олександра Вілкула до складу 23-ох комісій

11 березня без повідомлення та попередження члени окружної комісії по округу №139 з невідомих і нез'ясованих причин не включили відповідно до установленого виборчим законодавством терміну та порядку до складу дільничних комісій представників кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула. Це торкнулося ділянок №510499-510520, 511443, розташованих на території Лиманського району Одеської області. Інцидент ліг в основу судового розгляду, ініційованого Світланою Фабрикант, довіреною особою Олександра Вілкула.

Вона звернулася до Одеського окружного адміністративного суду, який залишив скаргу без розгляду. Після цього представник інтересів кандидата була змушена звернутися до апеляційного суду.

П'ятий апеляційний адміністративний суд 19 березня задовольнив апеляцію, подану Світланою Фабрикант, і повернув справу для належного розгляду до першої інстанції.


«Влада правдами й неправдами намагається не допустити представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ до повноцінної роботи на ділянках, аби було легше порахувати потрібний Порошенку результат. І ми, і вони знаємо реальні рейтинги «гаранта» і високий рівень підтримки Вілкула серед населення. Розуміючи, що за свої дії треба буде відповідати і, можливо, в суді, влада хапається за будь-яку, нехай навіть «незаконну» соломинку, щоб тільки продовжити свою агонію. Сьогодні ми сказали юридичне «Стоп» свавіллю суддів, а 31 березня усією країною скажімо політичне «Стоп» цій злочинній владі», – заявила Світлана Фабрикант.

Присутні під час розгляду апеляції спостерігачі з Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (The European Network of Election Monitoring Organizations – ENEMO) висловили стурбованість тим, що відбулося на 139-ому окрузі, та домовилися з опозиціонерами про спільний моніторинг можливих порушень під час виборів президента України 31 березня.


«Влада хотіла повністю контролювати один з найбільш населених округів Одеської області. Не пройшло! Наша перемога – чіткий сигнал фальсифікаторам. Там, де нам ставлять перепони, ми будемо у стократ більш пильними, в тисячу разів згуртованішими. А всіх махінаторів попереджаємо: за порушення під час виборчого процесу передбачена кримінальна відповідальність. Ми захищатимемо кожен голос наших виборців», – резюмувала Світлана Фабрикант.

19 березня 2019 15:44
'site2018:subscribe.form' is not a component