Чотири тижні на закон про мову: Володимир Гусак вважає, що парламент просто марнує час

Чотири тижні на закон про мову: Володимир Гусак вважає, що парламент просто марнує час

Питання мови не є пріоритетним для українського суспільства. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Гусак в ефірі телеканалу «НАШ».

За його словами, спроба Адміністрації Президента вкотре нав’язати країні мовне питання провалилася. «У першому турі виборів президента переміг кандидат, який у повсякденному житті не використовує українську мову. Це не означає, що він є кращим, або гіршим. Це чітко демонструє, що мовне питання – не є пріоритетним для суспільства», - зауважив опозиціонер.

Попри те, за словами Володимира Гусака, парламент продовжує розглядати законопроект про мову. «Верховна Рада працює вкрай неефективно. Парламент практично ніколи не дотримується Регламенту, засідання не починаються вчасно, час просто марнується. Роками не розглядаються важливі для країни соціальні та економічні законопроекти. Замість цього вони четвертий пленарний тиждень поспіль збираються розглядати поправки до закону про мову. При цьому в сесійній залі в кращому разі будуть присутні 30-40 депутатів. Це нікого не турбує. Як і те, що не приймаються важливі закони», - зауважив Володимир Гусак.

09 квітня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component