Бойку світить перспектива піти на вибори самовисуванцем, і це ще більше знизить його рейтинг, – політолог

Бойку світить перспектива піти на вибори самовисуванцем, і це ще більше знизить його рейтинг, – політолог

Вигнаний з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко посварився також і з новими партнерами з Опозиційної платформи «За Життя». Тепер на вибори він найімовірніше піде як самовисуванець, і це ще більше знизить його рейтинг, який і так падає після вигнання з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив політолог Андрій Золотарьов.

«Юрій Бойко, не провівши з'їзд Опозиційної платформи «За Життя», ризикує залишитися біля розбитого корита, бо власного політичного проекту у пана Бойка немає. Висунутися він може тільки від партії «За життя», адже Опозиційної платформи «За Життя» фактично не існує як політичної сили. Це, в свою чергу, означає, що Бойку швидше за все доведеться йти самовисуванцем. Що для людини, яка впродовж декількох років представляла третю за масштабами політичну силу, – це обернеться великими репутаційними втратами», – підкреслив Андрій Золотарьов.

Нагадаємо, що 20 листопада 2018 року народний депутат Юрій Бойко був виключений зі складу фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді у зв'язку зі зрадою ним інтересів виборців.

16 січня 2019 21:05
'site2018:subscribe.form' is not a component