Бойко втік з опозиції і фактично працює на владу, – Ігор Дятлов

Бойко втік з опозиції і фактично працює на владу, – Ігор Дятлов

Юрій Бойко підбив своїх виборців, втікши з опозиції на початку виборчої кампанії. Єдиний кандидат, який йде на вибори від опозиційних сил – Олександр Вілкул. Про це в ефірі програми «Добрий вечір» на «НІС-ТВ» заявив керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Миколаївській міськраді Ігор Дятлов.

«Бойко, вже колишній член ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, фактично втік зі своєї політсили на початку виборчої кампанії, тим самим він підвів своїх виборців. Справжні лідери так не чинять, не тікають з поля бою на початку битви», – заявив опозиціонер.

Ігор Дятлов нагадав, що на минулих виборах за команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКА проголосувало 36% виборців Миколаєва. «Наші теперішні та майбутні виборці – ті, хто не бажають миритися зі згубним курсом, яким веде країну нинішня влада. Вони виступають за мир і стабільність. Пенсіонери більше не хочуть відчувати себе непотрібними цій країні, а бути гідними громадянами. А молодь бажає отримати якісну освіту», – зазначив він.

За словами політика, справжні патріоти України, об'єднані опозиційними по відношенню до влади настроями, знову проголосують за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. «Єдиний кандидат, який йде на вибори від опозиційних сил – Олександр Вілкул», – підкреслив Ігор Дятлов.

22 березня 2019 16:48
'site2018:subscribe.form' is not a component