Бойко не має жодного відношення до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, - депутати Маріуполя

Бойко не має жодного відношення до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, - депутати Маріуполя

Депутати фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Маріупольської міської ради виступили з різкою заявою на адресу кандидата в президенти, самовисуванця Юрія Бойка.

На думку маріупольців, Бойко вводить в оману виборців, коли експлуатує назву «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», з якого був зі скандалом виключений за співпрацю з владою.

Депутати міськради вимагають від Бойка припинити політичні спекуляції та обман прихильників реальної опозиції.

«Чесно зізнайтеся прихильникам ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, жителям промислово розвинених регіонів України, що ви не маєте жодного відношення до нашої партії, - наголошується в заяві фракції. - Вас виключили з парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ за зраду інтересів виборців та співпрацю з владою».

Опозиційні депутати Маріуполя назвали Бойка «проектом влади», а його висунення - «політичною технологією, покликаною вкрасти голоси у єдиного кандидата від справжньої опозиції», а саме - у Олександра Вілкула. Саме Вілкул є єдиним реально опозиційним кандидатом та висунутий ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ.

«Маріуполь підтримує реальну опозицію, а не перебіжчиків та політичних маріонеток, які зрадили інтереси жителів нашого регіону та виборців по всій Україні, - йдеться в заяві фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. - Наш кандидат в Президенти України - Олександр Вілкул! Ми з упевненістю заявляємо: Олександр Вілкул - єдиний, хто здатний повернути людям мир, забезпечити економічне зростання та гідний рівень життя для кожного громадянина України!»

Депутати висловили рішучість припинити всі спроби Бойка використовувати авторитет партії з його особистою метою та маніпулювати виборцями.

05 березня 2019 16:09
'site2018:subscribe.form' is not a component