Борис Колесніков відкрив на Донбасі Школу кухарського мистецтва з безкоштовними майстер-класами

Борис Колесніков відкрив на Донбасі Школу кухарського мистецтва з безкоштовними майстер-класами

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова за підтримки Опікунської ради Костянтинівки продовжує реалізацію соціальних та освітніх програм в Донецькій області.

22 березня Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, Президент Фонду Борис Колесніков урочисто відкрив Школу кухарського мистецтва на базі Костянтинівського професійного ліцею. Завдяки новітньому обладнанню та досвідченим шеф-кухарям, всі студенти Донецької області з харчовими спеціальностями можуть безкоштовно проходити майстер-класи, вчитися у кращих майстрів, підвищувати свій професійний рівень.


Фонд реконструював столову ліцею площею 500 квадратних метрів, закупив передове оснащення від відомих світових виробників з Італії, Німеччини, Швеції, Франції, Південної Кореї; обладнав кондитерський цех, барний комплекс, виробниче приміщення на 16 робочих місць та навчальний клас на 24 студента. Кондитерський та виробничий цехи оснащені камерами, які в режимі онлайн демонструють заняття на великому екрані в навчальній аудиторії. Ремонтні роботи та закупівля суперсучасного обладнання обійшлися Фонду в 7,5 млн грн.


Викладачі навчального закладу пройшли додаткову підготовку, запрошені до співпраці шеф-кухарі з усієї країни, розроблені спеціальні програми очного та дистанційного навчання молоді з використанням передового досвіду в кухарській та ресторанній справі. Президент Фонду підкреслює – це інвестиція в нове покоління фахівців, нові можливості та майбутнє Донецької області.

«У нас є три основних завдання. Перша – денне навчання студентів північного-заходу Донецької області на базі Школи кухарського мистецтва, яка сьогодні була відкрита. Фонд буде виділяти автобуси, щоб привозити сюди учнів з Дружківки, Краматорська, Слов'янська, Бахмута та Покровська. Якщо експеримент виявиться вдалим (а я в цьому не сумніваюся), в Маріуполі ми побудуємо ще одну школу подібного формату. Другий пункт – вечірнє відділення на базі Школи для бажаючих отримати другу професію. Друга освіта точно нікому не завадить, особливо тим, хто хоче навчитися. Кажуть, що попереду роботизація, але думаю, що борщ ще не скоро комп'ютер зможе зварити так само смачно. І третя частина програми – кулінарні майстер-класи для всіх жителів Донецької області, навчання високого мистецтва для себе», - зазначив Борис Колесніков.


На урочистому відкритті Школи кухарського мистецтва студенти Костянтинівського професійного ліцею пройшли двогодинний майстер-клас з приготування піци та ролів, пригостили ними гостей заходу.

«Вишукана та смачна їжа – це маленьке задоволення, найпростіший спосіб порадувати людину та підняти їй настрій. У майбутньому хочу відкрити своє кафе, дивувати відвідувачів, створювати затишну атмосферу. Завдяки крутій ініціативі Фонду та такому неймовірному подарунку для студентів, я впевнена, що у нас все вийде. В майбутньому ми станемо відомими кухарями, рестораторами, технологами – людьми, покликання яких радувати та дивувати інших», - поділилася враженнями Владислава Мендрух, студентка ліцею.


Займатися в Школі кухарського мистецтва можуть не тільки учні профільних вузів. Фонд запрошує всіх бажаючих вдосконалити свої навички в приготуванні різних страв на відкритих майстер-класах. Реєстрація для жителів Донецької області, дні та теми занять доступні на сайті Фонду.


22 березня 2019 19:07
'site2018:subscribe.form' is not a component