Борис Колесніков: Українські школярі та студенти повинні мати таку ж матеріально-технічну базу, як у Східній Європі

Борис Колесніков: Українські школярі та студенти повинні мати таку ж матеріально-технічну базу, як у Східній Європі

Українська молодь повинна вчитися в Україні, а по закінченню навчання – заробляти не менше, ніж у Східній Європі. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час бесіди з учнями загальноосвітньої школи в смт Новоекономічне Донецької області.

За словами опозиційного політика, для того, щоб молода людина могла повноцінно реалізувати себе в житті, необхідні фундаментальні знання. «Навіть якщо ви знайшли відповідь на питання, що вас цікавить, в інтернеті, без фундаментальних знань ви не зрозумієте, як до цієї відповіді прийти логічно. Через дві хвилини ви все забудете», – зазначив прем'єр-міністр опозиційного уряду.

Борис Колесніков порадив молоді приділяти велику кількість уваги вивченню іноземних мов. «Чим більше мов ви знаєте, тим більше у вас перспектив. Англійська відкриває перед вами весь світ», – додав опозиціонер.

Політик переконаний – за грамотної економічної політики Україна прийде до рівня зарплат, які платять в Польщі. «Я побудував у Покровську сучасне аграрне підприємство. Зарплати там з кожним роком будуть тільки зростати. Нам дуже важливо, щоб молодь залишилася в Україні, і щоб у нас в країні вони заробляли не менше, ніж у Східній Європі», – підкреслив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Борис Колесніков також пообіцяв привести в порядок технічні коледжі в Донецькій області. «По всьому світові 80% випускників отримують середню спеціальну освіту і тільки 20% – вищу. А у нас 78% здобувають вищу освіту, і лише невелика частина – середню спеціальну. Ми приведемо до ладу технічні коледжі. Школярі та студенти тут повинні мати таку ж матеріально-технічну базу, як у Східній Європі. Тільки тоді вони будуть успішними», – резюмував політик.


13 лютого 2019 11:25
'site2018:subscribe.form' is not a component