Борис Колесніков допоможе вирішити проблему з подачею води до Костянтинівки

Борис Колесніков допоможе вирішити проблему з подачею води до Костянтинівки

З 20 червня в Костянтинівському районі Донецької області розпочнуться роботи з відновлення резервних свердловин для вирішення проблем з питною водою. Про це написав прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, центральна влада не поспішає вирішувати проблему. «Отримав тисячі повідомлень про проблеми з подачею води до Костянтинівки та інших населених пунктів району. Основна причина - відключення насосних станцій від електрики через величезні борги КП «Вода Донбасу» перед енергоринком. Другою причиною стала аварія на водоводі №2, зношені труби не витримують тиску», - написав Борис Колесніков на своїй сторінці в Facebook.

При цьому, за його словами, місцеві адміністрації, поводяться досить дивно. «Спочатку вони написали, що у них немає майже двох мільйонів гривень для усунення проблем. А коли я особисто запропонував передати цю суму в якості допомоги, всі кошти місцеві адміністрації відразу знайшли. Хоча насправді ці причини не повинні хвилювати місцевих жителів, їм абсолютно нецікаво, як подаються вода і електроенергія, за які вони платять», - акцентував опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков вважає, що на тлі критичної ситуації влада повинна зробити наступні кроки. По-перше, не пізніше 20 червня прийняти постанову про надання підприємству «Вода Донбасу» адміністративної та фінансової допомоги для забезпечення безперебійної подачі води жителям Донецької області. По-друге, негайно приступити до капітального ремонту водоводу Слов'янськ-Костянтинівка. По-третє, направити гроші з резервного фонду Кабінету Міністрів для запобігання надзвичайної ситуації.

Борис Колесніков підкреслив, що ані голова адміністрації області Олександр Куць, ані мер Дружківки Валерій Гнатенко, ані мер Костянтинівки Сергій Давидов своїми силами це питання вирішити не в змозі. «Але вони в змозі послати сигнал SOS Кабінету Міністрів», - зазначив опозиційний прем'єр.

У ситуації, що склалася, Борис Колесніков пообіцяв особисто з 20 червня зайнятися негайним відновленням резервних свердловин в селах району. А для забезпечення альтернативного водопостачання – орендувати, з подальшим придбанням, харчові автоцистерни для доставки питної води жителям Костянтинівки, Олексієво-Дружківки, Костянтинівського району та Іллінівської громади.

«Все, що особисто в моїх силах, я зобов'язуюсь виконати», - підкреслив Борис Колесніков.

17 червня 2019 15:52
'site2018:subscribe.form' is not a component