Борис Колесніков: Скасування економічної блокади Донбасу стане кроком до миру в Україні

Борис Колесніков: Скасування економічної блокади Донбасу стане кроком до миру в Україні

Мінські угоди залишаються основою для досягнення миру на Сході. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

«Якщо ми говоримо про мир, то є «Мінськ-2». Це основа. Можна сперечатися, можна прийняти погодинну карту, але в Мінську робочу групу повинен очолювати міністр закордонних справ від нової влади. Не нижче. Тоді це вже аргумент. Ну і, звичайно, зустріч на вищому рівні теж буде аргументом», – зазначив Борис Колесніков.

На думку опозиціонера, домовлятися про кроки назустріч один одному необхідно не чекаючи зустрічі в Мінському форматі. «Ще до Мінська можна, припустимо, відновити пряме авіасполучення. Потяги зараз можуть ходити, а літаки літати не можуть? Ну, в цьому немає логіки. Тому для мільйонів простих громадян нашої країни це був би перший крок», – розповів прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Другим кроком, на думку Бориса Колеснікова, має стати скасування економічної блокади. «Сама ця блокада – ганьба України. У нас люблять наводити приклад Великої Вітчизняної війни в цьому питанні. Але, по-перше, це не дуже вдалий приклад, а по-друге, – вже якщо ви так войовничо налаштовані, то треба було вводити воєнний стан, повну евакуацію, починаючи зі Слов'янська і першого епізоду, забезпечити працевлаштування та житло усім бажаючим евакуюватися. Але цей поїзд давно пішов. Якщо нова влада побудує свою концепцію розвитку України на прагматизмі, то доб'ється успіху», – підкреслив Борис Колесніков.
26 квітня 2019 13:10
'site2018:subscribe.form' is not a component